Vážeme svatební kytice nevěstám přesně na míru podle jejich osobitosti

Svatební kytice má být vytvořená nevěstě přesně na míru tak, aby odrážela její osobitost a vkus. Měla by hlavně ladit s nevěstou, s jejím líčením a barvou vlasů, s typem a velikostí svatby, se svatebními šaty a celkově s barvami svatby.

Svatební kytice na míru

Nevěstina svatební kytice musí ladit s osobností nevěsty, s makupem, barvou vlasů, se svatebními šaty a také s ženichem a jeho korsáží. Každá nevěsta je neopakovatelný originál, ke kterému se ve svatební den upínají oči všech svatebčanů. Každá nevěsta se pro tento den touží stát bohyní s nádhernou svatební kyticí. FIŠER KVĚTINY vám k tomu ideální kytici vytvoří!

Hitem roku jsou anglické růže

Anglické řůže jsou květiny, které mají velké, plné, rozetovitě uspořádané květy a jsou moc působivé. 

Svatební čas létem nekončí

V létě se sice odehrává nejvíce svateb, ale i v dalších ročních období jsou svatby krásné. Tématicky vázané kytice jsou o to více nápadité. Fantazii se meze nekladou a to samozřejmě platí i u svatebních kytic. Floristky z FIŠER KVĚTINY mají cit a kreativní nápady, proto vždy najdou tu pravou volbu pro každou nevěstu. 

Kompletní svatební květinový servis

Floristky z firmy FIŠER KVĚTINY vám zajistí kompletní květinový servis. Zajistí vše od květiny pro nevěstu až po výzdobu svatebních prostor. Při přípravě svatební kytice je kladen velký důraz na to, aby kytice korespondovala se svatebním párem. Můžete si objednat kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, kytice pro maminky, babičky a svědkyně, korsáž pro tatínky, dědečky a svědky, polštářky na prstýnky, přízdoby do vlasů, ale také např. květinové náramky, myrthy s mašličkami apod. Rovněž umí ozdobit vaše auta od myrthových koleček až po aranžmá na kapotu. Dále pak rádi připraví dekorace a dárky, výzdobu prostor konání svatby i hostiny či rautu.

Objednání květin

Objednání svatebních kytic a aranžmá doporučujeme uskutečnit osobně prodejně. S výběrem vám rádi pomohou a společně s vámi sestaví objednávku vašich svatebních květin tak, aby bylo vše dle vašich představ.

Obraťte se na profesionály z FIŠER KVĚTINY za Saským mostem v Plzni!

Máme bohaté zkušenosti - již 30 let v Plzni

Pod Všemi svatými 399/2,  301 00 Plzeň
E-mail: obchod@fiser-kvetiny.cz

Web: www.fiser-kvetiny.cz
Telefon: +420 602 522 822; +420 602 414 112

Štítky:

Fotogalerie

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!