Doručení květiny kamkoliv v ČR ještě DNES!

Jako jediní jsme schopni doručit kytici do většiny míst po celé ČR ve stejný den kdy provedete objednávku. V objednávce si můžete zvolit čas a datum doručení kytice.

Díky množství  květinářství a zahradnických center po celé ČR jsme schopni splnit velmi rychlé a kvalitní doručení kytice  Vašim nejbližším, i když jste na druhém konci světa. Zaručujeme široký sortiment květin dovážených přímo z Holandské květinové burzy.

Vytvořte pro své nejbližší nezapomenutelný a nevšení zážitek a pošlete jim kytici z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Vše ostatní zařídíme za Vás.

Jak objednat doručení květiny online v eshopu na stránkách www.fiser-kvetiny.cz

Objednávka online

Tento způsob objednávky je pohodlný, rychlý a velice snadný.Stačí jen označit Vámi vybraný produkt a objednávkový systém vás provede jednoduchými 5 kroky k dokončení objednávky.

  • 1. krok – výběr kytice a její velikost + vložení textu pro vzkaz do kytice
  • 2. krok – nákupní košík ve kterém je Vaše vybraná kytice a můžete si přidat ke kytici dárkový produkt
  • 3. krok – údaje o doručení, zde vyplníte kompletní adresu kam chcete kytici doručit, vaše údaje a emailovou adresu kam Vám zašleme souhrn objednávky po jejím potvrzení, dále si zvolíte formu dopravy zde záleží kam budete chtít kytici doručit, dále zadáte datum doručení a přesný čas doručení a zvolíte si formu platby
  • 4. krok – zde naleznete souhrn Vaší objednávky
  • 5. krok – platba

V objednávce si můžete vyplnit vzkaz, který chcete přiložit ke kytici, datum doručení, adresu doručení a přesný čas doručení.
Každá přijatá objednávka je obratem potvrzena na Vámi zadaný email.

Objednávku můžete uskutečnit v eshopu na našich webových stránkách www.fiser-kvetiny.cz. Registrace není podmínkou objednávky.
V případě platby kartou bude platba obratem potvrzena na Vaši emailovou adresu a objednávka může být obratem vyřízena.

v případě platby převodem na účet Vám po potvrzení objednávky zašleme na Váš email kompletní informace k platbě převodem. v případě že budete chtít květiny doručit tentýž den nebo den po objednání budeme od Vás potřebovat zaslat potvrzení o převodu. Potvrzení o převodu je buď print screen příkazu nebo originál potvrzení o zadané transakci z Vašeho internetového bankovnictví.

Jako jediní nepožadujeme mít částku za kytici na účtu před doručením, stačí když nám pošlete potvrzení o platbě z banky na náš email obchod@fiser-kvetiny.cz. a na základě tohoto potvrzení kytici doručíme na Vámi požadovanou adresu.

Objednávka telefonicky

Na telefonním čísle +420 602 522 822 nebo 602 414 112 jsme Vám k dispozici od 8:00 do 20:00 denně. Kytici Vám doručíme po celé České Republice.

ZPŮSOBY JAKÝMI MŮŽETE ZAPLATIT OBJEDNÁVKU KVĚTINY

1. PLATBA PŘEVODEM Z ÚČTU NA ÚČET

V případě platby převodem Vám budou na emailovou adresu kterou uvedete v objednávce zaslány obratem kompletní údaje k platbě převodem. Jako jediní nepožadujeme mít částku za kytici na účtu před doručením kytice, stačí když nám pošlete potvrzení o platbě z banky na náš email obchod@fiser-kvetiny.cz a na základě tohoto potvrzení kytici doručíme na Vámi požadovanou adresu. Díky tomuto způsobu jsme schopni doručit kytici i ve stejný den kdy provedete objednávku. č.ú. 4187026339/0800; VS číslo objednávky

2. PLATBA V HOTOVOSTI NA NÁŠ ÚČET

V případě platby v hotovosti na náš účet si zvolte při tvorbě objednávky způsob platby převodem. Po uzavření objednávky Vám budou na Vaši emailovou adresu zaslány kompletní údaje k platbě. Hotovost můžete složit v kterékoliv pobočce ČSOB banky na náš účet. Po složení hotovosti stačí když nás budete kontaktovat na tel +420 602 522 822 nebo +420 602 414 112. Okamžitě platbu zkontrolujeme na našem účtu a poté již nebrání nic v doručení kytice na Vámi uvedenou adresu dle objednávky. č.ú. 4187026339/0800; VS číslo objednávky

3. PLATBA FAKTUROU

Platba na fakturu je možná po předchozí domluvě na telefonu : +420 602 522 822 nebo +420 602 414 112

Fišer květiny nabízí
Nejvíce prodávané kytice
Výběr neobsahuje žádné položky.