Svatební květiny a kytice

Svatební květiny a dekorace

V našem květinářství nabízíme mimo jiné i svatební vazbu. Objednání svatebních kytic a aranžmá doporučujeme uskutečnit osobně u nás na prodejně. S výběrem Vám rádi pomůžeme a společně s vámi sestavíme objednávku Vašich svatebních květin tak, aby byl Váš svatební den „ten nejkrásnější". Kontaktujte nás!

Rádi Vám nabídneme a pomůžeme vybrat kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, kytice pro maminky, babičky a svědkyně, korsáž pro tatínky, dědečky a svědky, polštářky na prstýnky, přízdoby do vlasů, ale také např. květinové náramky, myrthy s mašličkami apod. Rovněž umíme ozdobit vaše auta od myrthových koleček až po aranžmá na kapotu. Dále pak  připravíme výzdobu prostor konání Vaší svatby i hostiny či rautu.

 

Při návštěvě našeho květinářství jsme Vám plně k dispozici, abychom Vám usnadnili veškeré přípravy.

Věříme, že s výsledkem naší práce budete spokojeni.

 

Orientační ceník

Je velmi těžké stanovit konkrétní ceny, vždy se svatby připravují „na míru" každého zákazníka. Berte proto tento ceník pouze jako orientační. Ceny se vždy odvíjí od aktuálních cen květin na holandské květinové burze a je třeba brát v potaz i sezónnost květin. Jednotlivé ceny viz.  níže se liší dle velikosti kytice a dle druhů použitých květů. Uvedené ceny jsou vč. DPH

 

Carving – jako jediné květinářství v Plzni nabízíme tzv. carving – vyřezávání melounů, batátů, ředkve, ředkviček viz. sekce carving, vhodné jako dekorace stolů na hostiny či jako svatební dar.

 

Fotogalerie - Ukázka naší práce