Objednávka zboží a služeb

Objednávku zboží a služeb lze učinit těmito způsoby:¨

2.1 Osobně v provozovně FIŠER–KVĚTINY , Helena Ottová na adrese Pod Všemi svatými 2, 301 00 Plzeň

Otevírací doba: pondělí až pátek : 9.00 – 18.00 | sobota : 9.00 – 12.00

2.2 Elektronicky, on-line objednávkou na portálu www.fiser-kvetiny.cz. Po odeslání a zaplacení objednávky je kupujícímu e-mailem zasláno potvrzení o přijetí objednávky. Kupující je povinen potvrzení o přijetí objednávky zkontrolovat, v případě zjištěné nesprávnosti nebo neúplnosti údajů, zjm. o předmětu objednávky nebo adrese o místě dodání neprodleně kontaktovat provozovnu FIŠER–KVĚTINY, Helena Ottová na tel. +420 602 522 822 a údaje opravit. Na pozdější reklamace z důvodu nesrovnalostí v objednávce nebude brán zřetel.

V případě zájmu o zaregistrování do databáze věrných zákazníků společnosti FIŠER–KVĚTINY, Helena Ottová, stačí kliknout na tlačítko „registrace" vpravo nahoře a vyplnit registrační formulář. Při dalším nákupu se stačí pouze přihlásit přes tlačítko „přihlášení". Registrovaným zákazníkům mohou být zasílány výhodné akční nabídky zboží. Pokud kupující není zaregistrován, je nutné pokaždé vyplnit všechny požadované informace o sobě i o příjemci. Registrace do databáze věrných zákazníků však není podmínkou objednávky.

2.3 Telefonicky na tel. čísle +420 602 522 822. Objednávky jsou přijímány od pondělí do pátku v době 9.00 – 18.00 hodin, v sobotu 9.00 – 12.00 hodin. Při tomto způsobu objednání zboží je nutné jej zaplatit předem, a to na provozovně prodávajícího jeden den před datem dodání.

2.4 E-mailem na adrese obchod@fiser-kvetiny.cz Do předmětu e-mailu napište: OBJEDNÁVKA KVĚTIN. V textu e-mailu uveďte: 1. Specifikace zboží; 2. Způsob odběru zboží (osobní vyzvednutí nebo zaslání příjemci, do vlastních rukou příjemce); 3. Údaje o kupujícím (jméno a příjmení osoby nebo firma vč. IČ, adresa místa bydliště nebo sídla firmy, telefonní číslo); 4. Údaje o příjemci (jméno a příjmení osoby nebo firma vč. IČ, adresa místa bydliště nebo sídla firmy, patro, číslo dveří, telefonní číslo); 5. Požadovaný čas dodání zboží. Při tomto způsobu objednání zboží je nutné zaplatit jej předem, a to na provozovně jeden den před datem dodání.

Příklad specifikace zboží: Pro koho je kytice určena (žena/manželka/dcera/muž), k jaké příležitosti je kytice určena (narozeniny/promoce/smuteční/apod.), druh a počet květin (růže, 9 ks/různé květiny – ne růže, 9 ks/apod.), barevnost, velikost a tvar kytice (barevná s převažující růžovou/velká/kulatá/apod.), hodnota (max. do 1 000 Kč), text přání, zda dodat pouze do vlastních rukou.

Výběr kytice z nabídky e-shopu: do objednávky napsat název kytice (číslo), velikost, počet kusů a text přání. Na snímcích jsou jednotlivé kytice vyfoceny ve střední velikosti.

2.5  Poslední objednávka na týž den musí být učiněna včetně zaplacení zboží do 17 hodin. Při doručení následující den nebo později lze poslední objednávku učinit do 17.30 hodin v pracovních dnech a v sobotu do 11.30 hodin.

Přečtěte si kompletní obchodní podmínky!

Fišer květiny nabízí
Nejvíce prodávané kytice
Výběr neobsahuje žádné položky.